Sevim Emre’den estetik iddialarına yanıt! ‘Rabbim beni güzel yaratmış’

Usta sanatçı Orhan Gencebay’ın hayat arkadaşı Sevim Emre, hakkında çıkan estetik iddialarına 1 milyon takipçisi bulunan sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla yanıt verdi.

Estetik yaptırdığına dair bir haberi arama motorunda tesadüfen gören Emre, yeni bir karesini yayınlayarak takipçilerinin merak ettiği konuya dair açıklama yaptı.

Siz şaka mısınız? Bu haberi tesadüfen gördüm. Kahkahalarla güldüm. Çok üzüleceksiniz ama hiç estetik olmadım. Çünkü ben korkağım, iğne bile olurken yapana fenalık gelir. Rabbim beni güzel yaratmış, hamdolsun. Çok merak ediyorsanız bir doktora incelettirin, rahatlarsınız.

GÜZELLİK YARIŞMASINDA BİRİNCİ OLDU

Eskişehirli olan Sevim Emre, 2 Temmuz 1944 tarihinde dünyaya geldi. 1963 yılında güzellik yarışmasında birinci oldu. Beyrut’ta gerçekleşen güzellik yarışmasında ise Türkiye’yi temsil eden Sevim Emre, Avrupa 4’üncüsü seçildi.

Güzellik yarışmalarında elde ettiği başarıyla dikkatleri üzerine çeken Sevim Emre, ardından sinema kariyerine adım attı. İlk oyunculuk deneyimini 1961 yılında rol aldığı ‘Kızıl Vazo’ isimli filmle yaşarken, daha sonra birçok filmde kamera karşısına geçti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir