Muharrem İnce’nin Seçimi Kazanma Umudunu 15 Yaşa Bağlamasına Misilleme Yapan Sefo’dan Güldüren Cevap Gecikmedi

Son günlerin en tartışmalı siyasi isimlerinden biri olan Muharrem İnce geçtiğimiz gün, ‘Seçmen yaşını 15’e düşürürsek ben 1. turda alırım.’ sözleriyle gündem oldu. 

Muharrem İnce’nin tepki çeken bu sözlerine bir cevap da Rapçi Sefo’dan geldi. Sefo, attığı tweetle hem misilleme yaptı hem de güldürdü! ?

Memleket Partisi Lideri Muharrem İnce, son günlerin en çok tartışılan isimlerinden biri, malumunuz.

Altılı Masa’ya katılmayarak kendi partisinden Cumhurbaşkanı adaylığını açıklayan İnce, hem bu kararıyla hem de tepki çeken çıkışlarıyla son günlerin en çok tartışılan siyasi figürlerinden biri konumunda.

Başlattığı dans akımından tutun da sonradan özür dilediği “Sözde sanatçılar” çıkışına kadar birçok konuda tepki çekti İnce. Özellikle ünlü isimler kendisini eleştiri yağmuruna tuttu.

Geçtiğimiz gün HaberTürk’te Mehmet Akif Ersoy’un konuğu olan İnce, “Birinci turda almanın bir tane yolu var, tek bir yolu var. Seçmen yaşını 15’e düşürürsek ben 1. turda alırım. Ama 18’de kaldığı sürece alamam, kimse alamıyor zaten.” sözleriyle yepyeni bir tartışmanın fitilini ateşledi.

Kendisine son dönemlerin yıldızı parlayan rapçisi Sefo’dan da misilleme gecikmedi. Sefo bu cevabıyla hem güldürdü hem de düşündürdü hâliyle.

‘Bu arada seçmen yaşını 15’e düşürürsek ben de alırım’ diyen Sefo, sosyal medyadan da destek gecikmedi…

?

?

?

Bakalım Muharrem İnce Sefo’ya da sitem edecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir