Gözde Bekar Kerem Bürsin’in Yeni Bir Aşka Yelken Açtığı İddia Edildi!

Uzun bir süredir aşk hayatı durgun giden Kerem Bürsin’in yeni bir aşk yolculuğuna çıktı iddia edildi! Detaylar ?

Yıllar önce Güneşi Beklerken dizisiyle beraber büyük bir hayran kitlesi edinip ardından başarılı projelerde yer alarak hem yakışıklılığı, hem sempatikliği hem de oyunculuğuyla çok konuşulan isimlerden biri Kerem Bürsin.

Kendisinin aşk serüvenleri de ayrı olay tabii. Hatırlamayanınız yoktur, Bürsin’in en çok konuşulan aşklarından biri Serenay Sarıkaya ?

Diğeri de şimdilerde Hakan Sabancı’yla beraber olan Hande Erçel’di ?

Geçtiğimiz aylarda Ya Çok Seversen dizisinde Hafsanur Sancaktutan’la başrol paylaşmaya başlayan Kerem Bürsin’in adı Hafsanur Sancaktutan’la da anılmıştı.

Fakat her iki taraf da aşk iddialarını yalanlamıştı.

Şimdi gelelim asıl bombaya! Kerem Bürsin’in dizi aşkı yaşamaktan vazgeçemediği iddia edildi…

Bir kullanıcı, MagazinBak’a mesaj atarak, Kerem Bürsin’in Ya Çok Seversen dizisindeki bir başka rol arkadaşı Cemre Ebüzziya ile sevgili olduğunu iddia etti. ?

ABD’de konservatuar eğitimini tamamlayan Cemre Ebüzziya, oyunculuk kariyerine Muhteşem Yüzyıl’daki Helena rolüyle başlamıştı.

Daha sonra farklı projelerde de yer alan güzel oyuncuyu en son Ya Çok Seversen dizisinde Kerem Bürsin’in canlandırdığı Ateş’in çocukluk arkadaşı Bige rolünde görmüştük.

Vallahi olur mu olur! Henüz bir iddiadan ibaret fakat Kerem Bürsin sette başlayan aşkları sever, o yüzden gayet mümkün geldi bize. Siz ne düşünüyorsunuz? Hadi yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir