Ayrılık iddiası… Ronaldo servetinin yarısını kaybedebilir

Cristiano Ronaldo, Suudi Arabistan’da hem futbol hem de aşk hayatında zor günler geçiriyor.

Futbolculuk kariyerini Suudi Arabistan ekibi Al Nassr’da sürdüren Cristiano Ronaldo ile sevgilisi Georgina Rodriguez’in ayrılmak üzere olduğu aktarıldı.

Daha önce Alman gazetesi Bild, İspanyol medyasına dayandırdığı haberde ünlü çiftin ilişkisinde büyük sorunlar yaşadığını iddia etmişti.

Ronaldo’nun, sevgilisinin davranışlarından bıktığı ve bu nedenle ilişkinin krize girdiği belirtilmişti.

Son çıkan haberlerde ise Portekizli yıldızın, Georgina’dan sürekli alışveriş yapmasından dolayı rahatsız olduğu ve bunun aralarındaki sorunu büyüttüğü belirtildi.

Öte yandan gazeteci Daniel Nascimento, Cristiano Ronaldo’nun Georgina Rodriguez hakkında, “Georgine gününü hep alışveriş merkezlerinde geçiriyor. Bu yüzden sinir bozucu oluyor. Sürekli harcıyor, harcıyor ve harcıyor, başka bir şey yapmıyor” yorumunu yaptığını aktardı.

Eğer ayrılık gerçekleşirse Cristiano Ronaldo, Georgina Rodriguez’e 350 milyon Euro ödeyebilir. Bu para, Ronaldo’nun servetinin yüzde 35’ine tekabül ediyor.

NASIL TANIŞTIRLAR?

İkili, Georgina Madrid’de bir mağazada satış asistanı olarak çalışırken bir iş arkadaşı, Georgina’nın bir müşteri için kapanış saatini bekleyip bekleyemeyeceğini sordu.

Rodriguez, bu teklifi kabul ettiğinde Cristiano Ronaldo’yla tanışma serüveni başlamış oldu.

Böylece ünlü çiftin filizlenen aşkı durdurulamadı ve tutkulu bir ilişkinin sonunda ailelerini kurdular.

Ve o zamandan beri Georgina; Ronaldo’nun Juventus, Manchester United ve ardından Al-Nassr ile Suudi Arabistan’daki maceralarına eşlik etti.

İkili henüz evlenemediği için Suudi Arabistan, çiftin birlikte yaşaması için kanunları esnetmek zorunda kalarak izin çıkardı.

Cristiano Ronaldo ve Georgina Rodriguez çiftinin geçen yıl doğan kızları Bella’nın yanı sıra 5 yaşında Alana adında bir kızları daha bulunuyor. Ayrıca Ronaldo’nun Rodriguez ile birlikteliğinden önce dünyaya gelen 12 yaşında Cristiano Jr adında bir oğlu ve taşıyıcı anneden doğan 5 yaşında Eva ve Mateo adında ikizleri var.

Patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir